orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej

Orgonit má dosah na život svého majitele a to tak dlouho, dokud to bude potřeba.

Jaký je dosah orgonitového lotosu?

Kdyby to chtěl někdo měřit na metry, asi každý senzitiv či proutkař přijde na něco jiného - co vím, jsou to skutečně metry. I když.. :-) to může být ještě trošku jinak. Mnohem zajímavěji a ve více úrovních: Vnímání dosahu orgonitových talismanů je velmi individuální a záleží jak na osobní zralosti toho kterého člověka, tak na okamžiku, kdy se pro určitý talisman (orgonit) rozhodne. Jsou tu lidé, kteří chtěli něco kouzelného, jen pro ně, dostali to a pak mi vyprávěli o tom, že jejich orgonit má dosah stovky námořních mil. Říkám si, co za sílu v těch lidech je, že to tak dokážou vnímat. S jakou úžasnou bytostí jsem se to vlastně setkala. A přemýšlím, v jakém okamžiku jejich cesty jsme se to vlastně potkali.

Proč záleží na tom okamžiku volby talismanu? Protože se každý nacházíme v nějakém bodě svého vývoje a v tom konkrétním bodě (teď) má naše vnitřní nastavení a naladění určitý směr. Ta energie, která nás nese vpřed (ať už jí máme pocitově dost či naopak velmi málo..) je zbarvena konkrétní emocí. V důsledku všech předchozích událostí a zážitků se například můžeme nacházet v bodě, kdy prožíváme třeba jakousi mrzutost, cítíme se něčím dotčení. V našem podvědomí zažíváme pocit zrady, ovládá nás žal a pocit viny, tělesně vnímáme, jako bychom byli vlastně bez možnosti volby, odstrčení, nevidíme krok vpřed, říkáme si "No tady s tím stejně já nic nezmůžu..".. a přesto toužíme právě po tom "můžu": po tom vlastním a našem kroku vpřed, toužíme po té možnosti volby. A uvědomujeme si, že jí tu nějak teď nevidíme. Přesto toužíme. V tom konkrétním okamžiku toužíme na vědomé úrovni po Zájmu, chceme se cítit opět Fascinovaní. To je velké tajemství, které se týká emocí člověka. Jsme-li zrazení, chceme zpátky rovnost. Chceme ve svém prožívání nastolit pocit štěstí. My jsme v tomhle všichni stejní, jen to prožívání je osobní, velmi jemně diferencované, intimní, individuální v každém jednotlivém případě. Cesta je proto právě taková - individuální. Prožívaná. Největší sílu má řešení, ke kterému člověk vnitřně dospěje a porozumí mu sám. Hledá si k tomu nějakou inspiraci, něco, co harmonizuje s tím vnitřním pochopením - co je kompenzací toho aktuálního stavu. Třeba když žena touží po miminku, je to její téma, říká si o talisman "Miminko" - věří, že tím je ve lepším spojení s tím tématem, má připomínku na očích - a talisman koná tu chytrou vnitřní práci, která by pro nás na té vědomé úrovni byla únavná, protože příliš náročná. Energie jde tam, kam jde pozornost. A ta pozornost nemusí být vědomá ;o) V tomto je orgonitový talisman podobný snu. Je to fascinující, sledovat tento psychologický mechanismus.

Sny taky fungují pružně, jako kompenzace, podvědomí v nich mluví k našemu vědomí - činí tak v symbolech, jakoby "řečí malého dítěte". Sen, podobně jako talisman (který má to poslání archetypu!), má podobnou funkci - nabízí kontakt s hlubšími úrovněmi naší bytosti, se zdrojem energie, která oživuje tento svět a naše lidské bytí vůbec, ukazuje nám kudy se vydat, jak vyřešit těžkosti či jak se k nim postavit, jak z nich získat energii a vnitřní sílu. (Vak svaly taky rostou až za hranicí bolesti).

Jedna věc je vidět dobře: lidé se cítí být přitahování ke konkrétním drahokamovým recepturám spíše než ke konkrétní podobě orgonitu. Pokud chtějí větší sílu, volí si větší talismany. Velké potíže, velký strach, duchové v domě, to chce velikou orgonitovou kouli aspoň 12cm velkou.. a musí nést světlo dne a světlo života, taková bývají přání. Na velikosti skutečně záleží, jen ten důvod je malinko jinde, než ten běžně předpokládaný. Váha orgonitu je vahou přítomného okamžiku. Je to způsob, jak dát vnitřní pravdě vnější fyzickou hmotnost. (A je to možná, zdá se mi to tak, geniální trik, jak důrazněji sdělit svému podvědomí, že je něco opravdu důležité vyřešit.)

Lidé, kteří si pro orgonit přicházejí, mají ten záměr, aby daný talisman (orgonit) měl pro ně osobní význam - hledají svou pravdu, hledají archetypální, skutečný význam toho aktuálního okamžiku své cesty. Chtějí znát jeho afirmaci, tu formuli, která se dotýká energie. Talisman bez afirmace není talisman. Talisman, který není obrazem archetypu, není skutečný talisman a nemůže ani jako talisman fungovat. Archetypy nevytáříme, ony existují tak, jako existujeme my - naše nejstarší archetypální vzorce jsou staré deset tisíc let. Archytepy můžeme pouze odhalovat, znovuprožívat.. není to nic, co nově vzniká. Je to to, co máme k dispozici a je to všechno, co jako lidé potřebujeme. Už to tu je.

Pokud to dokážeme vnímat jako svou cestu, jako něco, co nám může být užitečné a pak taky bude - pak hledáme a také nacházíme tu osobní vazbu ke svému vlastnímu vnitřnímu prožívání. To, od čeho jsme byli odděleni v důsledku nějakého traumatu, komplexu, nepřízně osudu, nespravedlnosti.. jakkoli už to chápete. A pozor, nechceme si v ten vzácný vědomý okamžik nechat něco vnutit, nechceme si nechat něco napovídat. Chceme vědět, co se v nás děje.Proto se přitom rozhodujeme sami - a citem. Chceme pravdu, kterou zná srdce. Ne pravdu rozumu, který právě teď (přece) nevidí východisko z toho stavu. Chceme "kouzlo, které čistí vodu", z mrtvé situace udělá pro nás situaci živou. Chceme to vyřešit. Získat z toho sílu. Abychom byli větší a krásnější a zdravější.. a moudřejší. Je to tedy síla emocí, s kterou si vybereme.

Když vidím někoho, kdo si z hromádky předložených orgonitů vybírá a ptá se, který je který, pozoruji. Vidím, že má své favority - po něčem sáhne intuitivně, ptá se o čem to je, na chvilinku si ho dá stranou. Cosi pracuje na pozadí, cosi, co ani není zformulované do slov a myšlenek.. jakoby neviditelný autopilot zpravcovával data. Rozumem člověk zvažuje další možnosti a je vždy fascinující to sledovat. První volba ale bývá většinou ta nejlepší. Člověk ví, pro co přichází, ještě dřív, než opustí práh svého domu. Vybere si. Touha po harmonii promlouvá. Vnitřní naladění jejich bytosti jim řekne, tím intuitivním hlasem, co potřebují.

Většina orgonitů z mé dílny má plus mínus velikost kousku mýdla, většího či menšího, a to je něco, co se nám jednak dobře drží v rukou, jednat to má tu správnou "osobní velikost" - takže by se asi dalo v tomto bodě úvahy říct, že orgonit (ať už lotos, nebo floral) má dosah energie jednoho člověka. Ale může mít dosah vztahu (více lidí). Je to dosah té energie podvědomí, té větší a hlubší, která není tolik spojená s tím běžným prožíváním, jako spíše je spojená s tím mocným zdrojem naší bytosti. S talismanem saháme do hloubky, saháme k archetypům, která vládnou podvědomí. Ty archetypy nejsou něco individuálního, jsou vlastní všem lidem. Od traumatu se tak pohybujeme k archetypu, abychom se znovu spojili s energií. A aby to, čím jsme, mohlo dát ovoce. To je smyslem práce s talismanem a to je myslím ten skutečný a nejužitečnější "dosah orgonitu".

14:23 2.4.2015

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]