orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej

Orgonitové talismany jsou klenoty Něhy. V tomto článku vám napovím:

Jak s tou magií zacházet

Orgonitový talisman je tu pro vás, když potřebujete ve svém životě změnu. Ať už jde o překonání strachu, znovunalezení lásky, rozvoj mimosmyslového vnímání, kontakt s totemovým zvířetem, odvaha pustit se do nového projektu, nebo se naučit prožívat svět jako zázrak... To, co pro úspěch s orgonitem potřebujete, je vaše Pozornost. Pokud necháte orgonit je ležet, bude ochráncem prostoru, ochráncem energetického pole. Orgonit můžete nechat jen tak odložený v prostoru, který mu doma (nebo v práci) najdete a nechat ho pracovat, pulsovat a dýchat. Je to mimořádná pomoc, ale můžete získat ještě více. Naladíte-li se na afirmaci svého talismanu, projevíte přijetí, ochotu a zájem. Tehdy vaše Pozornost a pole orgonitu začne budovat zázrak změny. Stane se vaším osobním talismanem. Usnete-li v jeho dosahu, vaše sny se zklidní, spánek prohloubí. Dotek je důležitý. Váha orgonitu má svůj smysl. Je to váha přítomnosti. Každodenním nepozorovatelným růstem nastane změna - protože všechny velké věci se budují postupně, jako když roste strom. Se stromem vašeho života, kde pečujete o některé aktuální přání, to není jinak. Ať už pečujete zrovna více o vztahy, koníčky, práci a peníze, svoje zdraví, nebo sebepoznání. Těch pět hlavních větví života potřebuje také pořádné kořeny.

Připraveni? Tak tedy:

Otevřete oči tomu, co činí život kouzelným, a rozvíjejte umění svého života. Dřímou ve vás vzácné dary a schopnosti - přijměte je! Projevte ochotu a zájem a přijdou i jednorožci;o) Mít život plný a mít ho v hojnosti znamená umět ho tak vnímat, žít v zázraku. Orgonity od Hopley jsou klenoty na poli sebepoznání: jsou to archetypy karmického pohybu. Jsou tu, aby navracely člověka jeho samému. Symbolizují osvobození vašich přání a otevírají brány radosti, které můžete dát miliony podob. Orgonity od Hopley do vaší přítomnosi přinášejí hru přírodních barev a laskavé symboliky odvozené z tradice drahých kamenů. Jsou krásné. Inspirující. Směřují vás k odvaze a k něžné pozornosti vůči tomu, kam vás vaše srdce vede. Zakázková výroba těchto talismanů znamená fantastické dárky pro vás a vaše blízké. Napište mi!

Vibrace kamenů jsou ve vztahu se záměrem, progresí. Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.

Každý orgonit je především talisman, tedy malé zářivé zrcadlo naší duše. Je spojené s naší vlastní intuicí. Je vědomé. Jsme si ho vědomi. A tak bez ohledu na to, v jakém chaosu se nyní nacházíme, máme jistotu kontaktu se svou intuicí a se svým záměrem. Talisman koná chytrou vnitřní práci, která by byla pro nás na vědomé úrovni příliš náročná na pozornost. Připomíná nám naši dobrou motivaci. Je hlasem vnitřního přesvědčení. Je intuicí, která je vlastní všem ženám: je to ona nesmírná a základní vnímavost, moudrost neohraničená jako prostor. Poselství a afirmace talismanu je jako dokonalý klenot zformovaný myslí. Jeho role souvisí s tím, že se občas cítíme trochu (nebo víc) ztraceni. Tehdy se potřebujeme vrátit ke kořenům, zastavit se, odpočinout si, narovnat se, pojmenovat svůj strach a dát význam tomu, co cítíme. A náš vnitřní zrak a náš život se tím obnoví.

Orgonit je záležitost zkušenosti, je to váš talisman a k nikomu jinému nepromlouvá tak, jako k vám. Nečekejte prosím návštěvy mimozemšťanů ani deště žab:-) to důležité se odehrává uvnitř. Ve vaší mysli, ve vašem srdci. Orgonity od Hopley jsou jedny z těch kouzelných záležitostí, které inspirují, znovu-probouzí a rozvíjejí přirozený proces růstu. Magneticky přitahují správná témata a okolnosti, chrání prostor pro naše pochopení a rozvoj. Tento proces je nezávislý na vůli. Rozvíjí se jen díky důvěře a rozvíjí se z našeho nitra, aby se intuitivně a přirozeně zobrazoval do našeho spirituálního, mentálního a emocionálního stavu.

Přirozený proces rozvoje má jednu důležitou tendenci: sám od sebe odehrávati se správně. Hravě. Tvořivě. Zdánlivě náhodně. Vždy ve správný čas, na správném místě, za správných okolností. Umět naslouchat tomuto hlasu je velké požehnání. Dobrým znamením bývají synchronicity, příznivá znamení, která se vynořují z okolí. Zrcadlí některé naše téma. To však, co nás směřuje k dosahování zkušenosti a rozvoje, je mnohem větší. Je to inteligentnější než my sami, v každý dílčí okamžik, když se rozhodujeme pro další krok. Neviditelný most je zkouška víry. Překračujeme mnoho takových mostů a cítíme, že za tyto kroky neseme odpovědnost. S každým takovým dosažením roste naše radost ze života a důvěra ve vlastní aktivitu. Někdy prostě začít musíme .

Orgonitové talismany od Hopley jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice.
Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu. Jsou to klenoty Něhy.

Kam dál?

Návod k použití | Jak zacházet s orgonitovými talismany? K čemu je používat? Návod zní: Zpomalte. (...) ÚDRŽBA: V případě běžného znečištění je možno Orgonity od Hopley umýt ve vodě s šamponem. Nepoužívejte abrazivní prostředky, poškrábali byste jimi povrch orgonitu. Orgonit je možno olejovat a potírat eterickými a esenciálními vonnými olejíčky... |
číst dále

Zpět na Info & články

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce IČO: 72416050.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]