orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej
orgonit prodej

Tenhle článek je jeden z prvních, které jsem na orgonitové téma napsala v lednu 2010. Trochu jsou ho po 4 letech upravila. Možná vám bude povědový, části znáte z Meduňky 03/2010 i odjinud. Moje texty si občas jiní "půjčují". Prosím, respektujte autorský zákon a ochrannou známku.

Proč jsou orgonity Živé Kameny

Pohledem Hopley..

O orgonitech se vypráví v kruzích ezoterických a v rámci léčitelství,
že dýchají pránu. Násobí, vyzařují a zmnožují životní energii.

Není to nic, co by věda dokázala změřit. Orgonit nikdy nebyl a nikdy nebude nástrojem vědy (díkyBohu). Jak pravil moudrý muž Marek Herman: "Nejde navážit 15dkg něhy." Orgonit je výrazem něčeho, co lze vnímat a prožívat a co překračuje ta smrtelná omezení, jež mysli věda staví do cesty a tváří se přitom tak žárlivě a vážně, až to v člověku budí neodolatelnou chuť někoho štípnout do zadku. Orgonit je symbolem hojnosti a radosti prožívaného. Inspiruje sílu mysli a JE talismanem v pravém slova smyslu.

Poetický výraz "Živé kameny" se původně používá pro rostliny rodu Lithosps. Jde o sukulenty čeledi Aizoaceae pocházející z Jižní Afriky. Laicky je lze popsat jako takové malé buclaté kaktusy bez trnů. Lithopsy se tváří jako oblázky, aby nebyly sežrány. Na zemi jsou prakticky neviditelné, tak skvělou kamufláž mají. Tedy pokud zrovna nekvetou, jako ten můj na fotce nahoře. Já Lithopsy pěstuju, tak vím jak na ně:-)

Když jsem pro sebe v roce 2009 objevila "orgonitové umění", celý ten fenomén jsem transformovala. Zavlažila jsem poušť a tomu původně mizernému nápadu vnukla nové poslání a mnohem, mnohem lepší podobu. Pět let vývoje přineslo krásnou galerii předmětů, které mnozí z vás máte doma.

Vice o tom v článku na stoklasa.cz: Orgonit je modlitba v pevném skupenství.

Tehdy na začátku projektu ke mě přišlo několik vizí - v jedné z nich jsem viděla pulsující "kámen, který dýchá". Vypadalo to, jakoby vdechoval mlhu ze svého okolí a pak ji vždy naráz zase vypustil do prostoru. Působilo to svěže a čistě, cítila jsem kovové ionty ve vzduchu a déšť. Ten kámen vypadal živý. A tak jsem orgonity taky pojmenovala "živé kameny". Ujalo se to:-) Tak tady jsou:

Vše pestré, co v mých orgonitech vidíte, jsou drahé kameny a minerály. Modrý Lapis lazuli, žluté Kalcity, červené Rubíny... kameny jsou to, co je na koláči navíc. Orgonitový materiál, ten základní recept, typicky sestává z pryskyřice, kovových částí (nejčastěji špony) a křišťálu. Existuje názor, že se tento materiál může chovat jako kondenzátor "jemněhmotné energie" nebo prány. Orgonit tuto energii zřejmě nabírá ze svého okolí a vyvíjí tlak na křišťál. Vrstvy kovu a pryskyřice mají zesilující efekt. Tím, jak tlak na křišťál narůstá, se orgonit nadechuje, nabíjí. Droboučké křišťálové úlomky zrychlují odrážení energie mezi kovem uloženým v pryskyřici. Úlomky jantaru naopak energii zjemňují, zpomalují. Velký křišťál, srdce orgonitu, energii v okamžiku, kdy je jí příliš, odrazí - orgonit vydechne energii do prostoru.

Každý orgonit má svou frekvenci, ve které se vybíjí, nebo "vyfukuje" tok energie ven. Proto jsou to "živé kameny". Virgulí, nebo u nadaných osob hmatem, lze určit ono "pulsování", které se od orgonitu rozšiřuje jako kruhy na hladině. Je možné vyfotit tzv. auru orgonitu. Orgonity mají různou sílu a dosah, podle velikosti a materiálu, z něhož jsou vyrobeny. Účinek polodrahokamů a drahokamů, které se někdy do osobních nebo domácích orgonitů přidávají jako příměsi, jsou orgonitem zesilovány a jejich vibrace jsou energií orgonitu rozšiřovány do prostoru.

Při výrobě pro odlitek používám průhlednou pryskyřici. Jde mi o trvanlivost a stálost. Na krystal je nutné vyvíjet stálý tlak a jádro orgonitu musí ztuhnout rychle, během několika minut. Při tuhnutí dochází k zahřátí materiálu a k vyvíjení tlaku na krystal. Dochází k piezoelektrickému jevu [»].

Cit.: "Schopnost krystalu generovat elektrické napětí při jeho deformování, popřípadě jev opačný, kdy se krystal v elektrickém napětí deformuje. Deformací se ionty opačných nábojů posunou v krystalové mřížce tak, že elektrická těžiště záporných a kladných iontů, která v nezdeformovaném krystalu souhlasí, se od sebe vzdálí. Na určitých plochách krystalu se objeví elektrický náboj." (Zdroj Wikipedia [»])

Tento jev se může se vyskytovat pouze u krystalů, které nemají střed symetrie. Nejznámější piezoelektrickou látkou je monokrystalický křemen, tedy křišťál.

Uvažujeme tedy tak, že orgonity transformují a vyzařují životní energii. Domnívám se, že jsou záležitostí zkušenosti, jedná se o energii (chi, pránu, životní energii), kterou věda neumí podchytit a nějak změřit a proto je každý odkázán na vlastní vnímání. Použití je na vlastní odpovědnost. Orgonity nevidí a neslyší;o) což je dobře, nelze je tím pádem nijak obelhat. Citlivě reagují na energii, kterou mají v dosahu. Tuto energii čistí a vrací ji zpět do prostoru. Nevyřeší za vás vaše problémy, inspirují ve vás novou sílu, s kterou to dokážete. Mohou vám přinést vnuknutí, s nímž překonáte překážky, nebo stvoříte něco zcela nového. A při tom všem zůstáváte sami sebou - vy sami cítíte a vnímáte nejlépe, co se děje - vy sami zůstáváte odpovědní za svou motivaci a za své volby. Je to vaše dosažení, vaše je vítězství.

Orgonit energii, kterou má v dosahu, může nechat lépe proudit, lze jím odrušit zónu. Zaměříte-li na něj svoje smysly, vaše mysl se zklidní Zve vás k naladění.

Když se pro vás nový orgonit rodí, dějí se neobvyklé věci, nad kterými někdy zůstává rozum stát. Možná praskají nějaké kletby. A nebo přichází nový anděl. To si občas myslím, když mi něco pod rukama už po čtvrté praskne, i když jindy jde totéž hladce... jakoby se čas zrychlil a najednou se toho dělo příliš mnoho.

Orgonit můžete nechat jen tak odložený v prostoru, který mu doma (nebo v práci) najdete a nechat ho pracovat, pulsovat a dýchat. Stane se ochráncem prostoru, ochráncem energetického pole. A nebo jej můžete využít jako svůj osobní talisman. Usnete-li v jeho dosahu, vaše sny se zklidní, spánek prohloubí. Dotek je důležitý. Váha orgonitu má svůj smysl. Je to váha přítomnosti. Každodenním nepozorovatelným růstem nastane změna - protože všechny velké věci se budují postupně, jako když roste strom. Se stromem vašeho života, kde pečujete o některé aktuální přání, to není jinak. Ať už pečujete zrovna více o vztahy, koníčky, práci a peníze, svoje zdraví, nebo sebepoznání. Těch pět hlavních větví života potřebuje také pořádné kořeny.


Zpět na Info & články

Floraly Gombíky Osmistěny Náušnice Koule Srdíčka Ptáčci Kyvadla Fleur de Lys Koníčci Lotosy

Jsem autorem textů, fotografií a webu (není-li uvedeno jinak).
© 2009-2014 Orgonity od Hopley, MgA. Helena Kühnelová. Všechna práva vyhrazena.
"Orgonit" jako poradenství v oblasti zdravého životního stylu je chráněn ochrannou známkou ORGONIT ®

vyřizuje:
(Hoplea) MgA. Helena K ü h n e l o v á
Oblá 464/56, 63400 Brno
IČ: 73713473
tel.č.: 704 276 603
- když orgonity brousím, tak nic neslyším a někdy bývám v autě a tak, ale nejlépe mě zastihnete mezi 9-12h dopoledne a pak po 18 večer.
e-mail: pamawangmo@gmail.com
www.orgonite.cz
Subjekt není zapsán v obchodním rejstříku.
Subjekt není plátcem DPH.
Subjekt je autorem projektu a majitelem ochranné známky.
Bankovní spojení pro platby v CZK v ČR 2000244071 / 2010

Bankovní spojení pro platby ze zahraničí do ČR:
IBAN je CZ0806000000000211743402
číslo účtu: 211743402/0600
Adresa obchodního místa banky, která vede tento účet:
GE Money Bank - Brno - Campus, Netroufalky 770/16, Brno 62500
Swift pro BIC: AGBACZPP

Platba je možná výhradně převodem na účet nebo dobírkou na účet.

V souladu se zákonem dodávám následující informaci, která se týká odstoupení od smlouvy a vrácení zboží:

Zboží zakoupené po internetu je samozřejmě možné do 14 dní vrátit bez udání důvodu. (Netýká se pochopitelně zakázkové výroby orgonitů ani individuálně vám psaných nativních horoskopů, partnerských horoskopů či návrhů drahokamových receptur :-) Po odstoupení od smlouvy musí zákazník předat nebo odeslat zboží zpět do 14 dní nepoškozené. Platba bude vrácena v plné výši do 14 dní, ne však dříve, než zákazník zboží předá nebo prokáže, že je odeslal. Náklady na dopravu zboží od zákazníka ke mě neproplácím. Záruka na zboží je minimálně dva roky - potřebuje-li náhodně poškozený orgonit z mé dílny opravu, ráda ji zajistím i dlouho poté.
Dokud vám orgonit slouží, ať je jako ze škatulky - napište mi: pamawangmo@gmail.com
Věnujte pozornost návodu k použití: http://orgonite.cz/navod_k_pouziti.php
Věnujte pozornost obchodním podmínkám: http://orgonite.cz/obchodni_podminky.php
Děkuji za vaši přízeň a za zájem o kouzelné kousky z mé dílny!

Poznámky do patičky:

Všechny předměty zde nabízené jsou prodávány jako dekorace do interieru nebo šperky. Používám pouze pravé drahé kameny, polodrahokamy, minerály.

Jsem řádně registrována na Puncovním úřadě, na Živnostenském úřadě, Na Finančním úřadě. Dělám to nejlepší, vlastními silami, a jen s tím, co mám k dispozici. Mám náklady, rizika a odpovědnost. Jsem povolána k trpělivosti, velkorysosti a vstřícnosti. Jiné to nebude. A tak rostu a tenhle projekt rozvíjím. Překonávám překážky. Čtu z hvězd a z těch subtilních strun skutečnosti. Jsem hrdá na svou práci a na to, co jsem už v životě dokázala. I když bych už dnes zase ledacos dokázala třeba líp. Jsem vděčná za vaši důvěru a otevřenost. A děkuji za všechna svěřená přání a tajemství.

Předměty z mé dílny jsou osobní talismany, orgonity, energetické hříčky s drahými kameny. Pamatujte, že orgonit je zvláštní talisman určený k očistě životní energie. Harmonizuje prostor ve svém energetickém dosahu. Je to instituce relaxační, podobně jako různé esence, kapičky z bylin, drahé kameny, nebo tarotové karty. Orgonit pulsuje energií, dýchá pránu. Talismany jsou výrazem péče a něhy směrem k naší psychice. Předávají pocit sebedůvěry a probouzí velkou odvahu.

Stránky slouží jako katalog. Líbí-li se vám moje práce, napište mi a zhmotním něco krásného i pro vás. Mohu vám napsat horoskop a navrhnout drahé kameny, které s ním souvisí. Mohu pro vás znovu vytvořit libovolný orgonit, který tu na stránkách najdete, znovu. Mohu na vaše přání napsat horoskop pro někoho, koho si přejete obdarovat.

GDPR a objednávání orgonitů/horoskopů ode mě. Platí:

"Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.“ orgonite.cz není e-shop, je to katalog, ze kterého si vybíráte, co vás zaujme a objednávku mi pak píšete e-mailem. Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO.

Informace o zpracování osobních údajů:

Tento dokument poskytuje informace o způsobu zpracování osobních dat a o právech s nimi souvisejících. MgA. Helena K ü h n e l o v á, Oblá 464/56, 63400 Brno, IČ: 73713473 uchovává následující informace:

- Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, titul, který jste uvedli v objednávce.

- Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo.

- Tato data jsou využívána následujícím způsobem: Údaje zákazníka jsou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží není-li na základě jeho předchozího souhlasu domluveno jinak.

- Protože podnikám, vedu účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách.

-Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

Jak dlouho vaše údaje držím? Při prodeji mám 2 roky oprávněný zájem fakturu držet kvůli reklamačnímu řízení, 3 roky kvůli řízení DFO/DPO. Pokud mám tento oprávněný zájem, nepotřebuji od zákazníků souhlas se zpracováním osobních údajů, protože je získávám, protože mě k tomu vede zákonná povinnost. Po uplynutí příslušných lhůt jsou data mazána. Informace o platbách jsou drženy po dobu danou zákonnými předpisy od jejich uskutečnění, tedy po dobu, kdy může být účetnictví předmětem finanční kontroly.

Jaké údaje o vás potřebuji? Jak můžete ovlivnit zpracování údajů? Za účelem vyřízení objednávky potřebuji být schopná vědet kdo jste a mít možnost se s vámi spojit. Za tímto účelem od vás potřebuji vaše identifikační a kontakní údaje.

Komu předávám vaše údaje: Pouze za účelem vyřízení objednávky, tedy její přepravy k vám, předávám vaše kontaktní údaje přepravní společnosti, nejčastěji české poště. Účetnictví spravuje Ing. Marcela Konečná účetní a finanční poradce IČO: 72416050.

Vaše další práva: Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Taky se na mě můžete obrátit e-mailem, telefonem, přes formulář na orgonite.cz, tady přes facebook, nebo prostě přijít na koláč a kus řeči, ovšem ta poslední možnost jen po dohodě. Chodím normálně do práce jako vy a k tomu podnikám ;)

Aktualizováno: 15:59 6.5.2018
zde!   Křidélko: 532,-Kč Kč/ks
  Gombík: 686,-Kč Kč/ks
  Malé kyvadlo: 798,-Kč/ks
  Velké štíhlé kyvadlo: 1218,-Kč/ks
  Velké buclaté kyvadlo: 1358,-Kč/ks
  Čakrová kulička: 1610,- Kč/ks
  Srdíčko: 1160,- Kč/ks
  Lotos: 1500,- Kč/ks
  Floral: 1834,- Kč/ks
  Kulička 6cm: 1904,- Kč/ks
  Kulička 8cm: 2464,- Kč/ks
  Kulička 13cm: 5264,- Kč/ks
  Osmistěn: 924,- Kč/ks
  Fleur de Lys: 1200,-Kč/ks
  Ptáček letící: 1300,- Kč/ks
  Ptáček sedící: 1100,-Kč/ks
  Náušnice: 1000,- Kč/pár,
    komponenty Stříbro Ag 925/1000

  Nativní HOROSKOP
    a návrh drahokamové receptury:

    880,- Kč/ks

Navigace na těchto stránkách:

Pokyny k objednávání

Živnostenský list
Objednat orgonit na přání
Návod k použití
Facebook
Autor projektu
Blog

(To jen tak na okraj)


Mě je zas Poezie:
tak trochu chladno po těle
přehorko v srdci a tolik nesměle..

Přichází z ticha, to vždy, ta Poezie
Rodí se z noci, která sama sebou žije
Je to stav mysli, tak trochu vytržení
Maličké šílenství - jen jako pralinka
- malinká - v dárkovém nadělení.

Mě je Poezie. Už je to zase tady..
K půlnoci líbá jak anděl - kdo líbá, svádí!
Slyším jak cinkají střibřitá opálová
světélka. Okamžik věčnost trvá -
Věštím v něm o zítřku: že ráno povstane,
andělů zástup nesmírný - každý jednoho dostane
Každý kdo s vinou, každý kdo bez viny.

/Hoplea 22:49 13.7.2011/

Úvod | Novinky | K prodeji | Katalog & Fotogalerie | Talisman na míru | Co, Proč & Jak | Zkušenosti | Kontakt

Drahokamové receptury od Hopley [»]

Andělé:

Anděl Strážný
Gabriel
Chamuel
Lucifer (Jitřenka)
Metatron
Nathanael
Michael
Rafael

Mistrovské energie:

El Morya
Helion (Horus)
Kamakura
Kwan-Yin
Lady Nada
Lady Portia
Maria (Modrá Sasanka)
Lao C (Nebeský Vodopád)
Pallas Athena
Saint Germain

Čakrové energie:

1. Muladhara
2. Svadhisthana
3. Manipura
4. Anaháta
5. Višuddhi
6. Adžňa
7. Sahasrára

Další oblíbené archetypy:

Afrodite
Congruentia-Harmonie
Constantine
Dar Moudrosti
Duhová Luna
Durga
Epona
Face a la Mer
Himalaya
Chesbet
Jednorožec
Jitřenka-Lucifer
Kadyn
Láska a štěstí
Lungta-Májový Vítr
Malý Vodní Drak
Miminko
Návrat Jupiterův
Něha
Panna Slunce
Phoenix
Porta Coeli
Quercus Rubra
Racek
Rosa Coeli
Šamanův Průvodce
Shining Shanti
Slunce v Duši
Slunceplášť
Smaragdový Hrad
Stín
Velká Watanai

Pro vaši inspiraci:
Tato cesta do vlastní budoucnosti vám dává možnost přijímat nové volby a objevovat, kde chcete být a s kým a co chcete dělat. Talismany s recepturami drahých kamenů posilují pozitivní energetický náboj lidské duše v přítomnosti a pomáhají procesu progrese všech vašich dobrých záměrů do budoucnosti. Inspirují sílu vaší mysli. Jsou ochranným polem pro komunikaci, vztahy a sebeúctu. Jejich afirmace, symbolika i vibrace drahokamů umožňují naladit se jak na vnější svět konání, tak na vnitřní svět prožívání.Generátor banálních pravd:
[]

[CNW:Counter]